Summer NAMM 2018: Fender rozszerza gamę efektów o trzy nowe – Engager Boost, The Pelt Fuzz i Full Moon Distortion

0

Summer NAMM 2018 to również nowe efekty od Fendera. Na tegorocznych letnich targach producent zaprezentował trzy nowe modele o nazwach: Engager Boost, The Pelt Fuzz i Full Moon Distortion.

Nowy Engager zapewnia gitarzyście większą moc (20 decybeli), co daje potężniejszy dźwięk, dzięki czemu jest idealnym efektem dającym czyste podbicie. Regulowany, 3-pasmowy EQ umożliwia korekcję poprzez miks, a przełącznik częstotliwości pozwala wybrać środkowy jej zakres. Engager Boost wyposażony jest w bufor wejściowy FET i doskonale nadaje się do wzmacniania sygnału. Producent zapewnia, że prawdziwe i buforowane tryby bypassu sprawiają, że ten pedał gra ładnie w każdym ustawieniu.

Drugim efektem jest The Pelt Fuzz wyposażony w kontrolery Level, Fuzz, Tone, jak i również Bloom.
Dzięki przełącznikowi Mid pozwala gitarzyście zwiększyć lub wyciąć środek. Szkopuł tkwi jednak w jego brzmieniu, które według relacji osób ogrywających efekt, jest absolutnie wyjątkowe, mocne i jednocześnie pozbawione niepotrzebnego kolorytu.

Ostatnim efektem zaprezentowanym przez Fendera jest Full Moon Distortion.
Wyposażono go w szereg potencjometrów, którymi każdy wymodeluje brzmienie dokładnie takie, jakie chce. Do dyspozycji dostajemy m.in. Hi-Treb, Treble, Middle, Bass, Level, Boost oraz Gain. Dodatkowo otrzymujemy dwa przełączniki Texture i Bite.

Nie da się zaprzeczyć, że ostatni z zaprezentowanych efektów, to istny potwór. Mocny i bezkompromisowy, czyli dokładnie taki, jaki znajdzie swoich odbiorców wśród muzyków czerpiących radość z ciężkiej muzy.

Więcej szczegółów:
Producent: www.shop.fender.com 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here