Steruj zdalnie multiefektem ZOOM G11 dzięki aplikacji HandyGL App

0

Firma Zoom wypuściła na rynek darmową aplikację służącą do sterowania multiefektem ZOOM G11. Oprogramowanie HandyGL App jest kompatybilne z urządzeniami wyposażonymi w system iOS.

Nazywany przez niektórych “gitarowym kombajnem” multiefekt ZOOM G11 to urządzenie o niesamowicie rozbudowanej funkcjonalności. Zarządzanie funkcjami i ustawieniami z poziomu panelu jest bardzo proste i intuicyjne ale czemu jeszcze sobie bardziej tego nie ułatwić? 🙂

I tu z pomocą przychodzi aplikacja HandyGL (Guitar Lab) App, dzięki której obsługa ZOOM G11 ma być prostsza i przede wszystkim bezprzewodowa.
Otóż możliwości wspomnianej aplikacji są całkiem niemałe. Może być dla przykładu używana do tworzenia i edytowania brzmień gitary, zarządzania listą pamięci lub zmiany ustawień. To tak, jakby mieć drugi ekran dla G11.

Jest tylko jeden szkopuł. Do obsługi Zoom G11 za pomocą aplikacji wymagany jest Zoom BTA-1 Bluetooth Adapter, którego producent nie daje w zestawie, więc trzeba się w niego doposażyć. Czy warto? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami. Koszt adaptera ZOOM BTA-1 to ok 199 zł.

Przy okazji zapraszamy Was do przeczytania naszego testu, szeroko prezentującego multiefekt ZOOM G11:

[TEST] ZOOM G11 – multiefekt gitarowy

Podstawowe funkcje aplikacji HandyGL App:

  • Prosty, intuicyjny interfejs użytkownika, taki jak w G11
  • Możliwość tworzenia i edycji dźwięków gitary, korzystając ze wszystkich wbudowanych efektów
  • Bezprzewodowe importowanie IR z Internetu
  • Zarządzanie bankami i pamięcią patchy
  • Dostosowywanie brzmienia wzmacniacza
  • Dostosowywanie ustawienia systemu G11

Więcej szczegółów
Producent: https://www.zoom.co.jp/pl
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu
AppStore: https://apps.apple.com/

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o ZOOM G11, zapraszamy także do innych naszych publikacji. Każdą z nich znajdziecie pod tagiem zoom-g11-multi-effects-processor

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here