Siedmiostrunowy Ibanez MM7 Martin Miller Signature

1

Niemiecki gitarzysta Martin Miller to wieloletni użytkownik i endorser gitar Ibanez, a do jego osobistego arsenału dołączył w tym roku siedmiostrunowy model MM7.

Oparty na nowych siódemkach z serii AZ, Ibanez MM7 dzieli z nimi podstawowe elementy specyfikacji, takie jak kształt korpusu, profil szyjki AZ7 Oval C czy ruchomy mostek Gotoh T1872S. Zamontowano w nim także parę humbuckerów Seymour Duncan Hyperion 7 z rozłączanymi cewkami, podobnie jak w modelu AZ24027.

Model Martina Millera ma jednak korpus wykonany z afrykańskiego mahoniu (w odróżnieniu od olchowych korpusów AZ) z 4-milimetrową nakładką z wzorzystego klonu klasy AAA, a całość wykończona jest w kolorze Transparent Aqua Blue znanym już z poprzedniej, sześciostrunowej sygnatury MM1. 

Tak jak w seryjnych modelach AZ, szyjka MM7 także zrobiona jest z przypiekanego klonu, ale w tym wypadku do jej budowy (łącznie z podstrunnicą!) użyto tylko jednego kawałka drewna. Nie trzeba chyba dodawać, że jest to instrument produkcji japońskiej, a więc sprzęt z najwyższej półki Ibaneza!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj