Seymour Duncan Woody Acoustic. Prosty sposób na nagłośnienie akustyka

0

Nagłaśnianie gitary akustycznej, to wbrew pozorom nie taka prosta sprawa. Dziś mamy dla Was produkt już nie nowy, choć nadal nowatorski i przede wszystkim potrzebny. Jeśli nie znacie, to poznajcie teraz – pickupy do akustyka Seymour Duncan Woody Acoustic.

Nie wiem czy jest prostsza metoda nagłośnienia gitary akustycznej. Seymour Duncan Woody Acoustic, to standardowych rozmiarów pickup mieszczący się w równie standardowym otworze rezonansowym większości gitar. Zakres otworu rezonansowego, do którego pasował będzie pickup to od 94 mm do 100 mm.

Warto wspomnieć, że Seymour Duncan Woody Acoustic obejmuje ofertę trzech wariantów.
Pierwszym z nich jest WOODY SINGLE COIL oferujący najdelikatniejsze wzmocnienie brzmienia. Drugi w ofercie nosi nazwę WOODY HUM CANCELLING, który w konstrukcji posiada również ogranicznik szumów. “Naj” pod każdym względem jest zaś WOODY XL. Pickup posiada w zasadzie wszystko czego wymagający gitarzysta potrzebuje.
Nadaje głębokie, ciepłe brzmienie i klarowne jasne góry. Wyposażony jest również w ogranicznik szumów.
Wszystkie pickupy oferowane są w trzech kolorach: klonowym, orzechowym oraz czarnym

Sposób montażu Seymour Duncan Woody Acoustic jest równie prosty jak idea, która przyświecała ich wynalezieniu. Wystarczy, że zamontujecie go (rozporowo) w pudle rezonansowym, a drugi koniec przewodu podłączycie do wzmacniacza. Ot cała filozofia. Demontaż wygląda równie łatwo, więc podaruję sobie opisywanie tego procesu.
Co ważne, kabel w który wyposażono pickupy, to wysokiej klasy przewód o bardzo niskiej rezystancji.

Więcej szczegółów:
Producent: www.seymourduncan.net
Dystrybutor: www.shop.warwick.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here