Seymour Duncan – Silver Lake Dynamic Reverb, jako wielozadaniowy efekt przestrzenny

0

Silver Lake Dynamic Reverb trudno nazwać zwykłym stompboxem. To raczej stacja robocza, albo procesor efektów przestrzennych. Tak czy inaczej, firma Seymour Duncan, stworzyła produkt bezkompromisowy i wielozadaniowy, z którego głównie skorzystają profesjonaliści.

Seymour Duncan – Silver Lake Dynamic Reverb to efekt, którego daremnie szukać na niskich, budżetowych półkach. To produkt raczej drogi, którego główną cechą jest najwyższa jakość brzmień i szeroka paleta możliwości z których skorzystają zarówno zawodowi gitarzyści, jak i inżynierowie dźwięku.

Efekt wyposażono w silnik 24-bit/48kHz, kilka trybów pracy: Shimmer, Swell, Gated i Delay/Verb oraz kontrolę nad takimi parametrami jak Reverb Type, Decay, Pre-Delay, Function, Grit, Damp, Tweak, Function czy Treshold.

Warto wspomnieć, że przy tak dużych i rozbudowanych możliwościach, efekt jest wyjątkowo elastyczny i w pełni programowalny, co sprawia, że jego możliwości nie zamykają się jedynie w kilku stronach instrukcji obsługi.

Seymour Duncan – Silver Lake Dynamic Reverb wyposażono ponadto w True Bypass i wyświetlacz LCD. Na tylnej ścianie znajdziemy gniazda MIDI IN/OUT/THRU, USB, Jack 6,3 mono IN/OUT.

Więcej szczegółów:
Producent: www.seymourduncan.com
Dystrybutor: www.warwick-distribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here