[RELACJA] PRS Guitars TOUR 2019!

0

Trzy dni i trzy miasta: Warszawa, Wrocław i Szczecin! Dla jednych czas niezapomnianych wrażeń, dla innych czas ciężkiej pracy. Czy warto było? Zdecydowanie TAK! Zapraszamy do relacji z finałowego dnia w Salonie Muzycznym FAN w Szczecinie, gdzie gościł PRS Guitars TOUR 2019!

Dwie godziny to zdecydowanie za mało, aby opowiedzieć historię marki PRS Guitars i zaprezentować jej dorobek oraz całą gamę gitar elektrycznych, akustycznych czy wzmacniaczy. Jednak José Luis Chaure Bueno, przedstawicielowi marki PRS Guitars USA, udało się w tym niedługim czasie zaprezentować kilka ciekawych modeli elektryków, pokazując przy okazji swój olbrzymi warsztat muzyczny i techniczny, a także opowiedzieć o filozofii i idei firmy.

Zainteresowanych nie brakowało, Jose dzielił się swoją wiedzę bardzo chętnie, odpowiadając także na ciekawe pytania zgromadzonych gości. Mamy nadzieję, że takich inicjatyw będzie zdecydowanie więcej, bo mimo, że dostęp do informacji jest teraz ogromny to bezpośrednia wymiana doświadczeń z muzykami, specjalistami i wreszcie możliwość sprawdzenia, przetestowania gitar na żywo jest nieoceniona i póki co nie do zastąpienia!

Zapraszamy do fotorelacji i skrótu video z PRS Guitars TOUR 2019 w Szczecinie!

PRS Guitars to jeden z najbardziej cenionych amerykańskich producentów gitarowych, której głównym celem jest solidne podejście do instrumentów jak i samych muzyków. Wciąż władający firmą Paul Reed Smith, twórca tej marki, artysta, rzemieślnik pracy w drewnie i pasjonat gitary, stworzył zespół świetnych specjalistów i konstruktorów dzięki, którym gitary PRS zajmują pozycję jednej z najbardziej znaczących marek gitarowych na świecie.

Bardzo dynamiczny rozwój PRS Guitars w ostatnich latach zaowocował powołaniem do życia nowych linii produktowych – PRS SE, czy PRS S2, wzmacniaczy i kolumn gitarowych, kabli instrumentalnych i mikrofonowych oraz szeregu różnorodnych akcesoriów dedykowanych gitarzystom. Ofertę PRS Guitars poszerzają gitary tworzone na specjalne zamówienie w dziale Private Stock, a także instrumenty sygnowane przez muzyków takiej klasy jak Carlos Santana, Dave Navarro czy Mark Tremonti.

Obecnie w ofercie producenta znajdziemy gitary elektryczne, akustyczne, wzmacniacze gitarowe praktycznie dla każdego gitarzysty! Ciekawy przewodnik po gitarach marki PRS Guitars znajdziecie także w publikacji: https://uptone.pl/gitara/polski-przewodnik-po-gitarach-prs-guitars-autorstwa-bazoka, a także w innych artykułach TUTAJ: https://uptone.pl/prs-guitars

Zapraszamy do fotorelacji:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.prsguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here