PRS SE z pięcioma nowymi modelami dla leworęcznych gitarzystów!

0

Oferta gitar dla leworęcznych ze stajni PRS Guitars powiększyła się o pięć nowych modeli! Wśród nich cztery modele gitar elektrycznych oraz jeden akustyk. Wszystkie gitary należą do popularnej linii SE!

Nowe modele już niebawem mają pojawić się w sprzedaży. Prezentowane modele to: SE Custom 24-08 Lefty, SE Standard 24-08 Lefty, SE 277 Lefty, SE Custom 24 “Floyd” Lefty oraz akustyczny SE A60E LEFTY. 

PRS SE Custom 24-08 Lefty

PRS-SE-CUSTOM-24_08_lefty_faded_blue

PRS Custom 24 to kwintesencja gitary PRS: kultowa gitara, od której wszystko się zaczęło w 1985 roku. Custom 24-08 zachowuje wszystkie podstawowe specyfikacje instrumentu, jednocześnie przenosząc platformę Custom na nowe terytoria dźwiękowe. Podobnie jak instrumenty z serii Core i S2, SE Custom 24-08 posiada dwa mini-przełączniki coil-split, które indywidualnie dzielą humbuckery na prawdziwe pojedyncze cewki dla łącznie ośmiu konfiguracji przetworników. Klasyczne elementy konstrukcyjne obejmują klonowy wierzch, mahoniowy tył, palisandrową podstrunnicę, 24 progi, 25-calową skalę, ptasie inkrustacje, sygnowane logo na główce i opatentowane przez PRS formowane tremolo.

PRS SE STANDARD 24-08 LEFTY

PRS SE Standard 24-08

PRS SE Standard 24-08 to mahoniowa gitara elektryczna z potężnym humbuckingiem i prawdziwymi pojedynczymi cewkami w jednym instrumencie. Przetworniki PRS TCI “S” są sparowane z 3-drożnym przełącznikiem i dwoma mini-przełącznikami, które indywidualnie dzielą humbuckery na prawdziwe pojedyncze cewki, co daje w sumie osiem konfiguracji przetworników. Gitarzyści mogą cieszyć się dwiema pełnymi oktawami dzięki palisandrowej podstrunnicy z 24 progami i 25-calową skalą oraz szerokiej, cienkiej szyjce z klonu, a opatentowane przez PRS, formowane tremolo zapewnia graczom dodatkową elastyczność i kontrolę nad grą. Dzięki zakresowi dźwięków i solidnej niezawodności, PRS SE Standard 24-08 pozwoli Wam na grę kompromisów.

PRS SE Custom 24 “Floyd” Lefty

PRS SE Custom 24 Floyd Lefty

PRS SE Custom 24 “Floyd” Lefty wprowadza legendarny mostek Floyd Rose do najsłynniejszego modelu PRS: Custom 24. Floyd Rose 1000 Series Tremolo daje graczom nowe możliwości frazowania i pewność, że mogą “trzepotać lub nurkować” bez wychodzenia z melodii. Specyfikacja obejmuje 24 progi, 25-calową skalę, szeroką, cienką szyjkę klonową i przetworniki 85/15 “S”, które zapewniają niezwykłą klarowność i rozszerzone wysokie i niskie tony.

PRS SE 277 LEFTY

PRS-SE-277-LEFTY

Zbudowany z dłuższą 27,7-calową skalą, model PRS SE 277 jest idealny do cięższej, bardziej agresywnej gry na gitarze. Ale to nie jest kucyk z jedną sztuczką. Przetworniki 85/15 “S” w 277 zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić niezwykłą klarowność i rozszerzone wysokie i niskie tony, dzięki czemu 277 radzi sobie również świetnie z bluesem czy funkiem. Wyposażenie obejmuje mostek typu string-through, zapewniający mocne, rezonujące brzmienie.

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany rockowym czystym brzmieniem, wybieraniem linii basu pod wyższymi melodiami na jednej gitarze, czy też wyrzucaniem najcięższych riffów strojonych w dół, SE 277 oferuje wszechstronność w niezawodnym pakiecie dla graczy, którzy chcą przesuwać granice. Dostarczany w stroju od B do B.

PRS SE A60E LEFTY

PRS-SEA60E-lefty

PRS SE A60E łączy w sobie tył i boki ziricote z litym świerkowym topem. Brzmienie faworyzuje pełny dół z wycofanymi wysokimi tonami przypominającymi niektóre gitary akustyczne vintage. W połączeniu z hybrydowym usztywnieniem PRS “X”/Classical, które pozwala górze swobodnie wibrować, brzmienie SE A60E potrafi być potężne ale teżdelikatne. Kształt korpusu Angelus Cutaway zapewnia wygodę i grywalność, dobrze nadając się do gry picking i fingerstyle.

Podłączony system przetworników PRS-Voiced Fishman Sonitone zapewnia dynamiczne, organiczne brzmienie i pozwala gitarzystom łatwo przenieść tę gitarę z próby na scenę. Ten system elektroniki obejmuje przetwornik typu undersaddle i przedwzmacniacz zamontowany w otworze rezonansowym z łatwo dostępnymi regulatorami głośności i tonów.

SE A60E jest pięknie wykończona abalonem i akcentami z klonu figuralnego. Dodatkowe cechy wysokiej jakości obejmują lity świerkowy top, hebanową podstrunnicę i mostek, kościaną nakrętkę i siodełko, a także charakterystyczne dla PRS ptasie inkrustacje i projekt główki. Dostarczany jest z wysokiej jakości futerałem hardshell.

Więcej szczegółów
Producent: https://prsguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj