PRS SE Silver Sky teraz także z klonową podstrunnicą!

187
PRS-SE-Silver-Sky-Maple

Długo wyczekiwana, przystępna cenowo wersja sygnowanej gitary Johna Mayera ze stajni Paul Reed Smith, czyli SE Silver Sky, jest od teraz oferowana w dwóch opcjach podstrunnicy: palisandrową i klonową!

Fani Johna Mayera i jego sygnowanego modelu PRS Silver Sky z otwartymi ramionami przyjęli budżetową odmianę tego instrumentu spod znaku SE, ale już po jej oficjalnej premierze niektórzy z nich wciąż odczuwali pewien niedosyt – a to za sprawą specyfikacji, obejmującej w pierwszej kolejności wyłącznie palisandrową podstrunnicę. Zwolennicy drewna klonowego musieli poczekać trochę dłużej, ale w końcu jest: PRS SE Silver Sky Maple!

Pozostała część specyfikacji oczywiście pozostaje bez zmian: korpus z topoli, przykręcana szyjka (w tym wypadku w całości) z klonu z markerami w kształcie ptaków, 22 progi, menzura 25,5“, radius 8,5“ oraz przekrój szyjki „635JM“ wedle osobistych preferencji Johna Meyera. Przetworniki to również meyerowskie single 635JM “S”, a osprzęt dopełnia ruchomy mostek tremolo, klucze w stylu vintage i siodełko z syntetycznej kości.

PRS-SE-Silver-Sky-Maple

Nowe modele PRS SE Silver Sky Maple oferowane są jak na razie w 3 różnych wykończeniach, nazwanych Summit Purple, Nylon Blue i Overland Gray.

Więcej szczegółów
Producent: https://prsguitars.com
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl