PRS SE Bernie Marsden w nowym wydaniu

0

30 lat po jednym z największych Hitów muzycznych “Here I Go Again”, firma PRS upamiętnia te piękne czasy gitarą sygnowaną nazwiskiem autora – Bernie Marsden’a.

Europejski rynek PRS wydaje się podążać zupełnie w innym kierunku aniżeli reszta świata. Powrót do wykończeń Vintage Sunburst, Grey Black i Dark Cherry Sunburst wyraźnie przeżywa swoje drugie życie. A wszystko to widać dzięki nowej, limitowanej edycji sygnowanej nazwiskiem Bernie Marsden’a.

Jak mówi sam Bernie:

Nick, główny technik w PRS Europe tak długo grał na jednym z oryginalnych Bernie SE, że zupełnie przetarł gryf, tworząc wykończenie tak błyszczące, satynowe i delikatne, że pokochałem je od pierwszego wejrzenia. Grałem na takiej gitarze naprawdę całkiem długo, więc jestem podwójnie zachwycony i dumny, że SE Bernie ponownie otrzymało tak piękne i subtelne wykończenie!

Gitary PRS SE Bernie Marsden Ltd. dostępne będą już w najbliższych dniach w cenie 849 funtów, co na nasze daje kwotę bliską 4000 PLN. Czy to dużo? Biorąc pod uwagę poprzednie limitowane edycje PRS, ich wykończenie i parametry brzmieniowe, wydają się nie być zbyt drogimi instrumentami, co powinno cieszyć fanów marki.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.prsguitarseurope.com oraz już niebawem na stronie polskiego dystrybutora www.fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here