PRS 35th Anniversary SE Custom 24 w nowym wykończeniu Faded Blue Burst

0

Nowa odsłona gitary PRS 35th Anniversary SE Custom 24 w kolorze Faded Blue Burst, dostępna będzie w limitowanym nakładzie, niespełna 3000 sztuk na cały świat! Czym może pochwalić się ten jubileuszowy model?

Przypomnijmy, że w tym roku firma PRS Guitars obchodzi 35-lecie swojego istnienia, dlatego też pod koniec ubiegłego roku mieliśmy okazję poznać jubileuszowe modele na ten rok. O niektórych z nich pisaliśmy m.in. w poniższym artykule:

Poznajcie wyjątkowe gitary PRS 35th Anniversary Custom 24

Wczoraj producent ogłosił nowe wykończenie dla jednej z nich, a konkretnie kolor Faded Blue Burst dla modelu PRS 35th Anniversary SE Custom 24. Nowy niebieski top z naturalnym kolorem drewna na tylnej części wygląda naprawdę kusząco, więc można się spodziewać, że i ten modele rozejdzie się równie szybko jak w wykończeniu Black Gold Burst, który dostępny był w ilości 3500 sztuk.

Jeśli chodzi o rodzaje drewna i osprzęt mamy dokładnie to samo. Do budowy korpusu użyto mahoniu, do tego klonowy top oraz gryf i oczywiście palisandrowa podstrunnica na której mamy nabite 24 progi z ptasimi markerami wykonanych z abalonu. Na pokładzie zamocowano humbuckery TCI “S” (Tuned Capacitance and Inductance), a dwa mini przełączniki pozwalają na rozłączanie cewek obydwu pickupów. Ponadto znajdziemy tu: trzypozycyjny przełącznik przetworników, potencjometry Volume i Tone, odlewany mostek PRS Tremolo i klucze PRS.

Poniżej jeszcze raz przypominamy Wam prezentację tego modelu w wykończeniu pokazanym w ubiegłym roku:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here