Poznajcie wyjątkowe gitary PRS 35th Anniversary Custom 24

0

Zapowiadane na nadchodzący rok instrumenty spod znaku PRS Guitars, pomału wychodzą na światło dzienne. Dziś trzy modele wyjątkowe pod każdym względem – PRS 35th Anniversary Custom 24.

Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z nowościami na rok 2020 z ramienia PRS Guitars, to w pierwszej kolejności zapraszamy Was do przeczytania krótkiego tekstu z opisem wszystkich zapowiadanych instrumentów – https://uptone.pl/gitara/znamy-wszystkie-nowe-modele-prs-guitars-na-rok-2020/

PRS Guitars 35th Anniversary Core Custom 24

Pierwszym z modeli jest mahoniowa piękność z serii Core, dostępna w wielu wykończeniach kolorystycznych.
Gitarę wyposażono w sprawdzone przetworniki 85/15 konstrukcji PRS z możliwością rozłączania cewek, klucze Phase III Locking i znakomity mostek PRS Patented Tremolo trzeciej generacji.

Cóż tu więcej pisać?
Z prezentacji jasno wynika, że ta gitara nie tylko świetnie wygląda, ale i podobnie brzmi.
Dla miłośników mahoniowych gryfów z palisandrową podstrunnicą, ten model zapewni na pewno całkiem sporą dawkę emocji!

Szczegóły dotyczące modelu znajdziecie na stronie https://www.prsguitars.com/index.php/electrics/model/35th_anniversary_custom_24

PRS Guitars 35th Anniversary S2 Custom 24

Drugim z modeli jest zaklasyfikowana w serii S2 konstrukcja z elektroniką 85/15 “S” w obu pozycjach z trójpozycyjnym przełącznikiem (również z możliwością rozłączania cewek) i dwoma potencjometrami.

Gitara S2 to klasyczna mahoniowa konstrukcja z palisandrową podstrunnicą, odlewanym mostem PRS Patented Tremolo i kluczami PRS Low Mass Locking. Oczywiście producent zapewnił możliwość wyboru w kilku zacnych wykończeniach.
Posłuchajcie instrumentu w poniższej prezentacji – warto!

Szczegóły dotyczące modelu znajdziecie na stronie https://www.prsguitars.com/index.php/electrics/model/35th_anniversary_s2_custom_24

PRS Guitars 35th Anniversary SE Custom 24

Trzecią i ostatnią prezentowaną dziś gitarą jest klasyczny SE Custom 24 dostępny w jednym wykończeniu Black Gold Burst.
Instrument raczy nas pięknymi zdobieniami ptaków na całej długości gryfu i oczywiście wysublimowaną specyfikacją, do której trzeba zaliczyć przetworniki TCI “S” z trójpozycyjnym przełącznikiem i oczywiście rozłączaniem cewek, oraz dwoma potencjometrami.

Wyjątkowość tego instrumentu leży jednak w brzmieniu.
Wykorzystanie klonu do budowy gryfu i palisandrowej podstrunnicy w połączeniu z wyżej wymienioną elektroniką, skutkuje brzmieniem, którego opisać nie da się w kilku słowach.
To zwyczajnie instrument pełny, skończony – po prostu wyjątkowy pod każdym względem.
Nie wierzycie? Posłuchajcie jak śpiewa PRS Guitars 35th Anniversary SE Custom 24.

Szczegóły dotyczące modelu znajdziecie na stronie https://prsguitars.com/electrics/model/35th_anniversary_se_custom_24_2020

Więcej szczegółów
Producent: https://35.prsguitars.com
Dystrybutor:  https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here