Prezentacja mini-wzmacniaczy gitarowych Laney MINI-STB

0

Kilka miesięcy temu firma Laney zapowiedziała rozszerzenie swojej serii mini-wzmacniaczy o modele wyposażone także w łączność Bluetooth, która zdecydowanie rozszerza ich możliwości. Dziś mamy dla Was próbkę możliwości tych “maluchów”!

Laney MINI-STB są świetnymi, ultra-kompaktowymi wzmacniaczami typu combo, które sprawdzą się podczas ćwiczeń w domu, sali prób, czy przed koncertem na backstage! Każdy z nich posiada dwa kanały: clean i drive, potencjometry gain, tone i volume, wejście gitarowe jack, wejście AUX, stylizowany na taśmowy cyfrowy delay z kontrolą ilości, wyjście słuchawkowe oraz unikatowe wejście LSI – Laney Smartphone Insert.

LSI pozwala połączyć smartfon do wzmacniacza i za jego pomocą sterować aplikacją Tone Bridge, która pozwoli Ci zagrać Twoje ulubione riffy z brzmieniem Twoich idoli.  W przypadku modeli, oznaczonych symbolem MINI-STB, łączność ta może się odbywać też bez pomocy kabla, a zupełnie bezprzewodowo za pomocą Bluetooth!

Więcej przeczytacie o nich też w artykule: https://uptone.pl/gitara/laney-mini-stb-czyli-lacznosc-bluetooth-w-mini-wzmacniaczach

Posłuchajcie tych “maluchów”!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.laney.co.uk/products/range/mini
Dystrybutor: https://audiostacja.pl/laney-mini-stb

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here