Laney MINI-STB, czyli łączność Bluetooth w mini-wzmacniaczach!

0

Mini-Laney to wzmacniacze marki, które zadebiutowały rok temu. W tym roku, producent dołożył do nich funkcjonalność Bluetooth, która zdecydowanie ułatwia pracę muzykom, poprzez bezprzewodową łączność z urządzeniami opartych na systemie iOS i Android.

Są to świetne i ultra-kompaktowe wzmacniacze typu combo, które sprawdzą się podczas ćwiczeń w domu, sali prób, czy przed koncertem na backstage!

O nowych mini-wzmacniaczach wspominaliśmy rok temu w artykule: https://uptone.pl/gitara/laney-amps-prezentuje-mini-serie-wzmacniaczy-pod-nazwa-mini-laney

Przypomnijmy tylko, że cała seria składa się z modeli oznaczonych symbolem MINI, MINI-ST i najnowsza MINI-STB. Wzmacniacze serii MINI, to konstrukcje oparte na jednym 3-calowym głośniku, MINI-ST, to konstrukcje oparte na dwóch 3-calowych głośnikach, a MINI-STB, podobnie jak ST opiera się na dwóch 3-calowych głośnikach oraz posiadają łączność Bluetooth.

Każdy z powyższych modeli zasilany jest bateriami 6x AA, lub opcjonalnym zasilaczem, który musimy dokupić oddzielnie. Każdy z nich oferuje kanał CLEAN oraz DRIVE, a także pełną kontrolę za pomocą niezbędnych potencjometrów. Do dyspozycji także gniazdo słuchawkowe oraz AUX IN.

Z każdym wzmacniaczem otrzymujesz 3-miesięczny bezpłatnhy okres oprogramowania Ultimate Guitar Pro, który daje wam dostęp do ponad 1.000 brzmień gitar i basów za darmo! Łączność z aplikacją, którą musicie zainstalować na Waszym smartfonie czy tablecie odbywa się za pomocą specjalnego kabla LSI (Laney Smart Insert), który otrzymujecie w zestawie.

Oczywiście poza wspomnianym wyżej, dedykowanym oprogramowaniem z emulacjami brzmień, możecie korzystać z dowolnej darmowej aplikacji, która zapewni Wam dostęp do waszych ulubionych brzmień. W przypadku najnowszych modeli, oznaczonych symbolem MINI-STB, łączność ta może się odbywać też bez pomocy kabla, a zupełnie bezprzewodowo za pomocą Bluetooth!

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.laney.co.uk/mini
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here