Prezentacja Fender Lost Highway Phaser

0

Fender Lost Highway Phaser to bardzo przyjemny dla ucha efekt przenoszący nas w czasie do odległych lat 60′ i 70′. Producent bardzo mocno nawiązuje brzmieniem do lat świetności Phaserów ubierając swój produkt w nowoczesną obudowę i możliwość szerokiej korekcji dźwięku.

Phasery, których największą popularność datuje się na lata 60′ i 70′ ubiegłego stulecia, w wielu kręgach wracają do łask pod postacią nowoczesnych efektów. Przykładem jest tutaj Fender Lost Highway Phaser oferujący potężne, elastyczne analogowe fazowanie.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest tutaj stopniowanie szybkości fazowania, które znajdziemy w jednym z przycisków nożnych. Ważną cechą takiego rozwiązania jest również możliwość niezależnej kontroli danej prędkości, co pozwala na uzyskanie subiektywnie idealnego fazowania i jego brzmienia. Kolejnym dobrym zabiegiem było umieszczenie dwóch przełączników: analogowej głębokości fazowania (4-8 mającym na celu wzmocnienie rezonansu) i rodzaju fazowania (sinusoidalne – miękkie lub w wolnym tłumaczeniu trójkątne, z agresywniejszym szczytem przebiegu fazy).

Ponadto producent umieścił potencjometry Rate i Depth dla obu kanałów oraz zbieżne Blend, Feedback i Sens. Fender Lost Highway Phaser wyposażono również w ByPass
Sugerowana cena producenta to 559 zł.

Więcej szczegółów
Producent: https://shop.fender.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here