Poznaj kolekcję Keiki Designer Series

0

Choć od premiery ukulele i akcesoriów z serii Keiki Designer minęło już sporo czasu, to jednak emocje wokół tych niezwykle urokliwych instrumentów nie stygną. Dziś chcieliśmy przypomnieć Wam nieco informacji na ich temat.

Im bliżej do 24 grudnia, tym intensywniej zaczynamy rozglądać się w sieci i sklepach stacjonarnych za idealnym prezentem bożonarodzeniowym. Dlatego pomyśleliśmy, że warto przypomnieć sobie o pięknej i kolorowej Keiki Designer Series. W jej skład wchodzi łącznie aż 15 modeli ukulele (w tym pięć modeli dla osób leworęcznych), a także dopasowane do nich wzorem pokrowce i zestawy kostek.

Ukulele Ortega Keiki Designer Series

Większość modeli z serii Designer pokryta jest grafikami autorstwa Guglielmo Gasloli. Sopranowe Ukulele zbudowano głównie z tworzywa ABS (pudło rezonansowe, podstrunnica i mostek wszystkich modeli Keiki K2) oraz drewna agatis (top) i okoume (gryf). Instrumenty wyposażono w otwarte, chromowane klucze w kolorze czarnym. Ciekawostką ofertową jest również fakt, iż instrumenty dostępne są tylko w zestawach (Keiki K2 – Ukulele Pack), w którym znajdziemy tuner z mocowaniem do główki, pasek z zaczepem na otwór rezonansowy, pięć kostek o grubości medium oraz pokrowiec sznurowy.

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com/
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

Kostki Keiki Designer Series

Kostki z tej serii wykonane są z wysokiej jakości celuloidu i mają średni grubość 0,71 mm. Powierzchnię kostek pokrywają grafiki autorstwa Guglielmo Gasloli oraz błyszczący lakier.

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com/
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

Pokrowce Keiki Designer Series

W serii dostępnych jest łącznie osiemnaście modeli pokrowców w 3 rozmiarach (sopranowe, tenorowe i koncertowe). Wykonane są one z wytrzymałego nylonu również pokrytego grafikami autorstwa Guglielmo Gasloli. Środek miękkiego futerału pokrywa wyściółka o grubości 10 mm. Znajdziecie tu także kieszeń na akcesoria i dwie regulowane szelki.

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com/
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi publikacjami na temat serii. Odnajdziecie je pod tagiem https://uptone.pl/?s=keiki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj