Ortega TourPlayer w rękach Bazoka! [TEST & VIDEO]

457
Ortega-TourPlayer-Bartosz-Bazok-Zelek

Ortega TourPlayer to niezwykle gorąca nowość w ofercie niemieckiego producenta. Ta rewolucyjna gitara elektryczna z nylonowymi strunami trafiła w ręce znanego Wam Bartosza “Bazoka” Zelka! Jesteście ciekawi jego opinii?

W dotychczasowych prezentacjach i testach Bartosza “Bazoka” Zelka próżno było szukać gitar ze strunami nylonowymi. Nic dziwnego, gitary klasyczne, które to są wyposażone właśnie w struny nylonowe to zdecydowanie nie jego klimat. Aż tu nagle na rynku pojawia się Ortega TourPlayer, czyli swego rodzaju hybryda łącząca gitarę elektryczną z nylonowymi strunami. Taka okazja nie mogła więc ominąć Bartosza, a efekty tego spotkania możecie obejrzeć w poniższym materiale video, do którego oczywiście Was zapraszamy. 

Ortega Guitars z dumą prezentuje model TourPlayer. Jak informuje producent jest to rewolucyjna gitara elektryczna z nylonowymi strunami, zaprojektowana do występów na żywo, zapewniająca autentyczne ciepło i rezonans gitary nylonowej przy jednoczesnym wyeliminowaniu sprzężeń zwrotnych… Czytaj dalej w poniższym artykule:

Ortega TourPlayer – rewolucyjna gitara elektryczna z nylonowymi strunami do występów na żywo!

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution