Ortega Guitars i Mariusz Goli na Guitars Show 2023!

349
Ortega-Guitars-i-Mariusz-Goli-na-Guitars-Show-2023

Z wielką radości informujemy, że ceniony polski gitarzysta Mariusz Goli zagra na głównej scenie największych targów gitarowych w Wielkiej Brytanii The Guitar Show w Birmingham! Mariusza spotkacie także na stoisku marki Ortega Guitars, z których to instrumentów korzysta na codzień.

Mariusz Goli to doskonale znany i ceniony wirtuoz gitary klasycznej, kompozytor, a także edukator i promotor sztuki gitarowej. Choć jego ulubioną sceną jest ulica to chętnie spotyka się z gitarzystami podczas różnych warsztatów, festiwali czy konkursów gitarowych. Od wielu lat związany jest z marką Ortega Guitars, która doceniła jego muzyczną wrażliwość oraz warsztat techniczny. I to właśnie w towarzystwie najnowszego, 7-strunowego instrumentu tej marki (Ortega RCE133-7), na głównej scenie muzycznej targów Guitar Show 2023, będziemy mogli podziwiać jego artystyczny kunszt już w dniach 25-26 lutego tego roku.

Ortega Guitars już po raz kolejny bierze udział w targach Guitar Show, które odbędą się 25 i 26 lutego w Cranmore Park w Birmingham. Zapraszamy zatem także do odwiedzenia ich stoiska #131, gdzie będzie prezentowana i demonstrowana szeroka oferta ich instrumentów, w tym oczywiście nowości na rok 2023!

Ortega Guitars z nowościami na 2023 rok!

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution