Orange i Youngr, czyli pomarańczowe źródło inspiracji

0

Nie ukrywajmy, filmik który pojawił się na kanale producenta wzmacniaczy i efektów gitarowych, wywołał zachwyt nie tylko samego producenta, ale i nasz. Bo to, co pokazał YouTuber o wdzięcznym pseudonimie Youngr daje wyraźny pogląd na możliwości efektów Kongpressor, Getaway Driver oraz Fur Coat.

Youngr nie tylko świetnie wykorzystał możliwości trzech najnowszych efektów Orange Amps. Jego studio, to mnóstwo bajerów, kontrolerów i instrumentów, które w bardzo sprawny sposób wykorzystuje do tworzenia swoich kompozycji.
Youngr urodził się 27 lutego 1989 roku i już od dłuższego czasu zbiera wokół siebie całkiem pokaźne grono fanów, przy okazji koncertując i inspirując swoją grą na całym świecie.

W poniższym filmie, Youngr wykorzystał trzy najnowsze efekty gitarowe, które wykorzystał w bardzo kreatywny i efektywny sposób. Te efekty, to Kongpressor, Getaway Driver oraz Fur Coat, o których pisaliśmy w artykułach: Dwie premiery Orange Amps! Fur Coat i Getaway Driver oraz Orange Kongpressor – piękno brzmi w szczegółach.

Więcej informacji o efektach znajdziecie na stronie producenta www.orangeamps.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.arcadeaudio.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here