Orange Guitar Butler – podłogowy preamp dla gitarzystów

0
Orange Guitar Butler
Orange Guitar Butler

Po premierze basowego preampu Bass Butler od Orange Amps, która miała miejsce dwa lata temu, czas zaproponować równie ciekawe rozwiązanie dla gitarzystów. O to jest… Poznajcie Guitar Butler!

Orange Guitar Butler to dwukanałowy preamp w formie stompboxa, dedykowany do pracy z gitarami elektrycznymi. Mobilna konstrukcja a zarazem wysoka jakość parametrów technicznych sprawia, że jest to rozwiązanie nie tylko do ćwiczeń w domu ale także do studia i na scenę będąc elementem rozbudowanego pedalboardu i toru audio.

Do dyspozycji otrzymujemy wspomniane wyżej dwa kanały: CLEAN oraz DIRTY z oddzielną kontrolą GAIN i 3-pasmowego EQ. Kanał przesterowany (DIRTY) oferuje dodatkowo potencjometr PRESENCE oraz dwa pokrętła VOLUME, dzięki którym możemy ustawić dwa różne poziomy głośności tego kanału, których wyborem zajmie się przełącznik nożny umieszczony po lewej stronie. Tem po prawej odpowiada za wybór kanału.

Guitar-Butler

Na tylnym panelu znajdziemy od lewej: wejście gitarowe (INPUT), złącza buforowanej pętli efektów (FX SEND, FX RETURN) wyjście przesyłające sygnał do wzmacniacza (AMP), symetryczne wyjście XLR (BALANCED OUT) umożliwiające wysłanie sygnału bezpośrednio do miksera czy systemu nagłośnieniowego oraz gniazdo zasilania z możliwością załączenia lub rozłączenia uziemienia.

Orange-Guitar-Butler_connect

Więcej szczegółów
Producent: https://orangeamps.com
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj