Ola Englund przedstawia własną markę pod nazwą Solar Guitars

0

Dla wszystkich fanów Ola Englund i ostrego brzmienia będzie to news roku. Ola wychodzi z własną inicjatywą tworząc gitary w swoim stylu. Pierwsze cztery modele pojawiły się już na stronie nowego producenta pod nazwą Solar Guitars.

Do tej pory, gitary sygnowane nazwiskiem tego, bądź co bądź, niesamowitego gitarzysty produkowane były przez Washburn Guitars. Ola postanowił jednak zrobić coś więcej i stworzył własną markę pod nazwą Solar Guitars. Już dziś na stronie nowego producenta znajdziemy cztery modele: TYPE A, TYPE E, TYPE S oraz TYPE V. Są to dokładnie te kształty i te konfiguracje, które przez lata najbardziej odpowiadały gitarzyście.

O szczegółowych specyfikacjach instrumentów nie będziemy Wam jeszcze pisać, choć pojawienie się mostów Evertune i Floyd Rose, kluczy Grover, czy też przetworników Duncan Solar, napawa niemałym optymizmem.
Tak czy inaczej, Ola wie jak zabrzmieć ostro i tego się trzymajmy. Mamy nadzieję, że biznesowy projekt gitarzysty już niebawem mocno się rozwinie, a my, klienci będziemy mogli cieszyć się nowymi, świeżymi instrumentami.

Instrumenty oscylują w cenach od €/$599 do €/$1,299. Zauważcie, że firma póki co, nie bierze pod uwagę podziałów regionalnych i walutowych, co w aktualnej sytuacji finansowej na świecie wyjdzie nam, klientom jedynie na plus.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.solar-guitars.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here