Nowy Roland Micro Cube GX – mały rozmiarem, wielki brzmieniem

0

Ten mały wariat jest jednym z najlepiej sprzedających się wzmacniaczy w swojej mikro-klasie. Zasilany bateryjnie potrafi zniewolić niejednego rasowego gitarzystę swoją mocą, parametrami brzmieniowymi i możliwościami jakie daje podczas kreatywnej zabawy z muzyką. Jeśli jeszcze go nie znacie, to przedstawiamy nowy Roland Micro Cube GX.

To maleństwo jest niczym piękna, niepozorna modliszka wypatrująca swojej ofiary. Bo podobnie jak ona, wydaje się być niegroźnym małym wzmacniaczem o niewielkiej mocy i możliwościach. Jednak to co kryje w swoich trzewiach Roland micro Cube GX zachwyca nie tylko funkcjonalnością, ale i również brzmieniem.

Na wyposażeniu GX’a znajdziemy kilka przyjemnych dla ucha opcji wśród których warto wymienić i-CUBE LINK, czyli złącze dzięki któremu połączymy nasz wzmacniacz z urządzeniami Apple, czyli iPhonem, iPadem oraz iPodem.
Roland Micro Cube GX posiada również osiem brzmień wzmacniaczy COSM, w tym ultra-heavy EXTREME amp. Osiem efektów DSP, w tym HEAVY OCTAVE oraz dedykowany DELAY/REVERB. Dzięki funkcji Memory, użytkownik będzie mógł również zapisać preferowane przez niego ustawienia bez konieczności ponownej ich korekcji.
Wzmacniacz wyposażono również w tuner chromatyczny, a jego wysoka czułość bardzo ułatwi strojenie instrumentu. Producent zwraca również uwagę na darmową aplikację CUBE JAM dostępną na systemu operacyjne iOS, która odtwarza utwory i ścieżki podkładowe, a także pozwala nagrywać brzmienia wzmacniaczy COSM z MICRO CUBE GX wraz z odtwarzaną muzyką.

i teraz HIT. Roland Micro Cube GX waży jedyne 2,7 kg!

Więcej informacji znajdziecie na polskiej stronie producenta www.pl.rolandeasteurope.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here