Nowy Ibanez Jon Gomm JGM-5 BSN

1

Oprócz gitar AAD400CE-LGS, AE410-LGS, PA300-NSL i PA230- NSL, najnowsza seria Platinum Collection firmy Ibanez to również młodszy brat modelu JGM10-BSN, sygnatura artysty Ibaneza Jona Gomma – JGM5-BSN.

Podobnie jak wszystkie inne gitary akustyczne z serii Platinum Collection, JGM5 jest specjalnie zaprojektowana do nowoczesnego stylu Fingerstyle, posiada też cechy analogiczne do modelu JGM10.

Gitara posiada 5-częściowy gryf wykonany z African Mahogany i Pau Ferro, podstrunnicę z Macassar Ebony, mostek ładowany od góry z Macassar oraz płytę rezonansowa wykonaną w technologii Thermo Aged z litego Sitka Spruce.

Tył i boki wykonano z Pau Ferro. Co więcej, JGM5 został wyposażony w przetworniki Fishman Rare Earth Mic Blend Active Soundhole i Tap.

Dodano również wzmocnienie X-M zmodyfikowane metodą Thermo Aged Spruce. Wizualnie, bliźniak Jona Gomma zachwyca swoim topem z Black Satin, tyłem i bokami w wykończeniu Natural High Gloss oraz kształtem korpusu Asymmetrical Jumbo. W zestawie otrzymamy także porządny futerał.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj