Nowości gitarowe Epiphone 2020 już w Polsce!

0

Jak poinformowała firma Lauda-Audio, dystrybutor marki Epiphone w Polsce, na naszym rynku dostępne są już tegoroczne nowości gitarowe, które mieliśmy okazję poznać na początku roku podczas NAMM Show 2020.

Zaprezentowane podczas targów dwie nowe serie gitar, czyli Epiphone Originals oraz Epiphone Inspired by Gibson spotkały się z dużym uznaniem i zadowoleniem ze strony muzyków, a teraz wszyscy zainteresowani nowymi modelami w naszym kraju mogą cieszyć się ich dostępnością.

Z tej okazji dystrybutor przygotował dla wszystkich fanów gitarowego grania specjalnie dedykowaną stronę: http://epiphone.lauda-audio.pl/, na której możecie zobaczyć wszystkie modele z najnowszych kolekcji oraz autoryzowane salony sprzedaży Epiphone w kraju gdzie można dokonać ich zakupu. Jak wspomnieliśmy wyżej, nowości Epiphone 2020 podzielone zostały na dwie grupy gitar: Epiphone Originals oraz Epiphone Inspired by Gibson.

Epiphone Inspired by Gibson to kultowe modele inspirowane legendarnymi gitarami Gibsona. Original Les Paul, Original SG, Original Explorer czy Original ES-335 od Epiphone jeszcze nigdy nie były tak blisko gitar Gibson i to pod każdym względem – wyglądu, brzmienia i wykonania. W tej serii znajdują się gitary odpowiadające bieżącej kolekcji Gibson USAOriginal dla miłośników tradycji i Modern dla poszukujących
nowoczesnej wersji klasycznych modeli.

Seria Epiphone Originals to oryginalne modele stworzone przez Epiphone, min. słynny Casino czy akustyczny Masterbilt. Jak zapowiada je sam producent: seria ta jest esencją historii i lutniczego kunsztu Epiphone, a zarazem hołd oddany muzykom od lat wspierającym tą markę. 

Oficjalne hasło Epiphone „For Every Stage”, oznacza że gitarzyści bez względu na styl muzyczny, będą mogli się sprawdzić z nowym sprzętem od Epiphone w każdych warunkach scenicznych.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.epiphone.com
Dystrybutor: https://www.lauda-audio.pl

Epiphone Muse Collection z modelami Les Paul i SG!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here