Nowe struny do ukulele i nie tylko od Ernie Ball

0

Aloha! Pierwszy kwartał chyli się ku końcowi, więc nadchodzi czas na kolejne “noworoczne” muzyczne nowości. Tym razem firma Ernie Ball prezentuje nowe struny do ukulele i mnóstwo innych akcesoriów do wszelakich strunowców.

Ernie Ball wprowadza do sprzedaży nowe struny dedykowane artystom grającym na ukulele. Wykonane z monofilamentu nylonowego (czarnego lub przezroczystego), zakończone zostały mocowaniem kulkowym, co znacząco ułatwia ich instalację, a dodatkowo według producenta zapewnia lepszą stabilność stroju.

Ponadto producent zapewnia o świetnych parametrch brzmieniowych. Nowe struny gwarantują jasną górę i ciepły dół. Dedykowane są zarówno do ukulele koncertowych jak i sopranowych. Grubość strun to: 0,028 “, 0,032”, 0,040 “, 0,028”.

Przy okazji prezentacji strun, producent informuje również o całej gamie akcesoriów dla gitarzystów i basistów. Są nimi nowe struny gitarowe, struny basowepaski gitarowe, kable, slide’y, tunery,  kostki i pazurki oraz zestawy naprawcze i instalacyjne, takie jak zakrętarki typu PEG i manualne, zestawy typu tool kit oraz akcesoria do pielęgnacji instrumentów. Zajrzyjcie koniecznie, bo jest tego cała masa!

Więcej szczegółów
Producent: www.ernieball.com
Dystrybutor: www.musicinfo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj