Nowe płaskie kable D’Addario’s Custom Series Flat Patch Cables

165

Efekty na Waszych pedalboardach przypominają jedną wielką plątaninę kabli? Z rozwiązaniem przychodzi tu najnowszy wypust firmy D’Addario. Custom Series Flat Patch Cables to jak nazwa wskazuje zestaw płaskich kabli, które ułatwią optymalizację przestrzeni.

Płaskie kable D’Addario z serii Custom pomagają zoptymalizować przestrzeń pedalboardu przez umożliwienie bliższego rozmieszczenia pedałów. Producent zastosował tu typową miedź beztlenową, będącą stopem o bardzo wysokim poziomie przewodnictwa, która przez długie lata nie straci swoich właściwości. Dodatkowo przewody posiadają podwójną warstwę eliminującą szumy, co gwarantuje niezwykle czyste, pozbawione niechcianych elementów, brzmienie.

Wtyki Flat Patch Cable posiadają opatentowaną końcówkę Geo-Tip, która zapewnia bezpieczne połączenie z dowolnym instrumentem, pedałem lub wzmacniaczem. Ponadto zamknięte punkty lutownicze i formowane odciążenie naprężenia sprawiają, że przewody są bardziej trwałe i wydajne.

Kable dostępne są pojedynczo lub w dwupakach w różnych długościach – 1″, 4″ oraz 6″. Ceny wahają się w granicach 10 – 18 USD, w zależności od wybranego wariantu.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.daddario.com/
Dystrybutor: www.musicdealer.pl