Nowe kable EBS High Performance Flat Patch już dostępne!

0

Szwedzki EBS słynie nie tylko ze świetnych wzmacniaczy, kolumn i efektów dedykowanych zarówno basistom jak i gitarzystom. W jego ofercie znajdziemy także niezbędne akcesoria, a wśród nich nowość z tego roku, nowe kable do łączenia efektów serii High Performance.

Zdarzało nam się już poruszać temat kabli od EBS, równie tych płaskich, które zdecydowanie ułatwiają łączenie efektów i polepszają ergonomię naszych pedalboardów. Płaskie “patche” nie są jednak dzisiaj już żadnym odkryciem i wielu producentów akcesoriów gitarowych, jak np. jeden z największych graczy na rynku firma D’Adaario, posiada ich w swojej ofercie bardzo dużo. D’Addario przygotował nawet zestawy do samodzielnego tworzenia takich łączeń o czym przeczytacie np w naszej publikacji: https://uptone.pl/gitara/daddario-diy-solderless-cable-kit-konfigurowanie-pedalboarda-juz-nigdy-nie-bedzie-latwiejsze.

Wracając jednak do sedna sprawy i firmy EBS, teraz gra zaczyna się na etapie jakości, niezawodności i wydajności i tutaj szwedzki producent chce zawalczyć o klientów przedstawiając nową serię EBS High Performance Flat Patch, czyli jak nazwa wskazuje – wysokiej wydajności.

Wśród wielu tegorocznych nowości zaprezentowanych podczas styczniowych NAMM Show, o których przeczytacie tutaj: https://uptone.pl/ebs, nowe kable wydają się być propozycją równie ciekawą i jak informuje dystrybutor, firma Music Dealer, już dostępną w Polsce! Szczegóły na stronie: http://www.musicdealer.pl/produkty/kable-i-zlaczki/zlaczki/ebs

Co je wyróżnia?

Producent, na powyższym zdjęciu, prezentuje przekrój tego kabla, wskazując poszczególne warstwy, dzięki którym nowy kabel ma być jeszcze lepszy, wydajniejszy i efektywniejszy spośród wszystkich jakie znajdziemy w jego ofercie.

Nowy oplot ekranujący wykonany jest z miedzi pokrytej cyną i izolacją PCV. Jego zadaniem jest poprawa właściwości ekranujące tak, aby uzyskać zerową stratę sygnału przechodzącego przez efekty. Poprawia także trwałość i wytrzymałość kabla.

Styk sygnałowy, czyli końcówka jacka, pokryta jest 24-karatowym złotem. Styk masowy, posiada wykończenie na „czarny chrom”, a obudowa złączki posiada karbowaną powierzchnię, która ma ułatwić chwyt i podłączenie do efektu.

W skrócie:

  • jack pozłacany i pokryty czarnym chromem
  • lepiej ekranowane kable z oplotem ekranującym wykonanym z miedzi pokrytej cyną i izolacją PCV
  • ekstremalnie niska pojemność elektryczna i rezystancja
  • kompaktowe wymiary i elastyczność kabli zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni na pedalboardzie.
  • kable dostępne w czterech długościach: HP-10, HP-18, HP-28 i HP-58, gdzie liczba oznacza długość w cm.
  • Nowa seria uzupełnia serie kabli Premium Gold oraz PCF-Deluxe

Więcej szczegółów
Producent: https://ebssweden.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj