Nowe gitary Ortega Traditional Series

1
Ortega RCE180GT Traditional Series
Ortega RCE180GT Traditional Series

W bogatej ofercie gitar klasycznych Traditional Series firmy Ortega Guitars pojawiło się 6 nowych modeli w tym także dla leworęcznych.

Gitary z rodziny Traditional Series, wykonywane ręcznie w Hiszpanii, łączą tradycyjne płyty wierzchnie z północnoamerykańskiego cedru i świerku z szeroką gamą ekskluzywnych gatunków drewna na spodzie i bokach pudła rezonansowego, czego rezultatem są zaskakująco przystępne cenowo gitary klasyczne, doskonałe na wszystkie poziomy zaawansowania. Do tej szerokiej serii gitar marki Ortega dodano cztery zupełnie nowe modele oraz dwie znane już gitary teraz w wersji dla leworęcznych. 

Ortega-RCE270FT-Traditional-Series
Ortega RCE270FT Traditional Series

Ortega R225G-7/8 to pierwszy model w kolekcji Traditional Series o mniejszym rozmiarze 7/8, idealnym do nauki dla dzieci, nastolatków, a także osób dorosłych o drobniejszej budowie ciała.

Bliźniacze modele Ortega RCE180G i Ortega RCE180GT oferują korpus z cedrową płytą wierzchnią wykończony na wysoki połysk i wbudowany system elektroniki MagusPro; wariant oznaczony literą T (od Thinline) ma przy tym płytsze pudło rezonansowe o grubości 75 mm.

Z kolei gitara Ortega RCE270FT to akustyczno-elektryczny wariant popularnego modelu R270F i z elektroniką Fishman oraz cienkim, wygodnym korpusem Thinline.

W wersjach dla leworęcznych pojawiły się klasyki Ortega R180L i Ortega R200L.

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj