Nowa prezentacja równie świeżego JOYO D-SEED II

0

Po pierwszej świetnie przyjętej generacji Joyo D-SEED, producent nadchodzi z nowym, stereofonicznym Joyo D-SEED II z wieloma nowymi możliwościami. Czy może liczyć na tak samo miłe przyjęcie jak jego starszy brat? Zobaczmy!

Joyo D-SEED okazał się efektem, którego gitarzyści potrzebowali pod niemal każdą szerokością geograficzną. Jednak nie urodził się jeszcze taki, co by wszystkim dogodził, a więc wsłuchując się w jeszcze większe oczekiwania gitarzystów, producent stworzył druga generację tego ciekawego urządzenia.

Pierwszą zmianą jaką wprowadzono do D-SEED II jest jego stereofoniczna natura. Teraz opóźnienie podzielone będzie na dwa kanały, co przyniesie z sobą dużo lepszą jakość w stosunku do pierwszej generacji. Producent dodał ponadto całkiem sporo nowych “efektów”. W dwójce znajdziemy 8 różnych opóźnień, efekt Space, LO-FI, Filter, Tape, Copy, Analog, Modulation czy w końcu Reverse.

Co więcej, D-SEED II jest wyposażony w przełącznik, który umożliwia dodanie do opóźnienia efektu stereo typu PingPong. Dodatkowo w D-SEED II znajdziecie Tap Tempo i Looper zdolny nagrywać 3,5 minutowy materiał.

Generalnie rzecz ujmując, nowa generacja wydaje się być całkiem fajnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy szukają urządzenia wszechstronnego, niebanalnego i przy okazji niedrogiego. A skoro już o tym mowa, to Joyo D-SEED II kosztuje zaledwie jakieś 350 – 400 zł.

Specyfikacja techniczna:

• Wejście i wyjście stereo
• 8 trybów opóźnienia (maks. 2000 ms)
• Kontrolery: Type, Time beat/Looper FX, Level, F.back/Looper Tone, PingPong, Favorite/REC-DUB, Bypass/PLAY-STOP
• LOOPER z efektem Tape
• TAP TEMPO za pomocą jednego przycisku nożnego
• PingPong dla każdego efektu opóźnienia
• Możliwość zapisania jednego ulubionego brzmienia

Więcej szczegółów
Producent: www.joyoaudio.com/en
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj