Epiphone Ltd. Ed. Lzzy Hale Signature Explorer Outfit

0

Epiphone i fenomenalna Lzzy Hale z zespołu Halestorm w rodzinie Signature Artist z najnowszym modelem Ltd. Ed. Lzzy Hale Signature Explorer Outfit. Instrumentem wyposażonym niczym Rolls-Royce wśród gitar tego segmentu.

Najmłodsze dziecko Epiphone sygnowane nazwiskiem Elizabeth Lzzy Hale to klasyczna, znana jako Explorer gitara elektryczna ze wszystkimi niuansami jakie tylko można sobie wyśnić. W wykończeniu Alpine White Gloss wyposażono ją w humbuckery Alnico Classic PRO, klucze Rotover Grover, hebanową podstrunnicę i złoty osprzęt.

W zestawie kupujący zyska nie tylko przecholernie piękną gitarę (nie każdy oczywiście musi się ze mną zgadzać), ale i niestandardowy twardy pokrowiec oraz certyfikat autentyczności. Szczegółowe informacje można uzyskać od autoryzowanego dealera Epiphone.

Przez ponad dwie dekady (zespół istnieje od 1998 roku) jako założycielka i liderka grupy Halestorm, Lzzy Hale została nazwana jedną z największych gitarzystek i osobowości metalowych, jaką gatunek kiedykolwiek poznał.

“Zawsze czuję się jak gwiazda rocka z moim Epiphonem” – powiedziała Hale. „Mam nadzieję, że każdy, kto go wybierze, również poczuje się jak gwiazda rocka.”

Więcej szczegółów
Producent: www.www.epiphone.com
Dystrybutor: www.lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here