Nowa generacja zasilaczy Eventide PowerMAX V2, PowerMINI i PowerMINI EXP

0

Na początku lipca, amerykańska firma EVENTIDE, pokazała nowe, wysokiej jakości izolowane zasilacze, dedykowane dowolnym pedalboardom. PowerMAX V2, PowerMINI i PowerMINI EXP to aktualnie jedne z najmniejszych i najlżejszych rozwiązań na rynku.

Eventide PowerMAX V2 jest następcą wysoko cenionego PowerMAX’a. Aktualna wersja została rozszerzona o wyjście pomocnicze 24V, które może w pełni zasilać PowerMINI jednym kablem (dołączonym do PowerMINI EXP) bez zmniejszania mocy wyjściowej pozostałych 7 dedykowanych wyjść.

Całkowita moc wyjściowa PowerMAX V2 jest teraz zwiększona do 48 W pozwalając zasilić nawet 7 pedałów wysokoprądowych. Pierwsze trzy wyjścia są teraz ustawione na 9 V/660 mA, które mogą zasilać dowolny pedał Eventide. Pozostałe cztery wyjścia przełączane są odpowiednia  na 9, 12, 15 lub 18 V (do 660 mA). Mamy też wyjście USB do zasilania tabletu lub smartfona. Wszystkie wyjścia są izolowane i charakteryzują się ultra niskim szumem. PowerMAX waży zaledwie 0,45 kg, a jego wysokość to jedynie 2,54 cm. PowerMAX to zaawansowany, uniwersalny zasilacz (85–265 V) działający na całym świecie.

Eventide PowerMINI oraz PowerMINI EXP to dokładnie ten sam produkt różniący się jedynie dołączonymi do zestawu akcesoriami – PowerMINI zawiera wbudowany adapter AC, natomiast PowerMINI EXP nie posiada adaptera AC, za to zawiera przewód 24 V do podłączenia do zasilacza PowerMAX V2.

PowerMINI oferuje identyczne właściwości użytkowe jak PowerMAX, ale został opracowany z myślą o mniejszych pedalboardach. Potrafi tyle samo, choć jest mniejszy, lżejszy i tańszy. Co równie ważne, urządzenia objęte są 5-letnią gwarancją!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.eventideaudio.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj