Nick Johnston nowym ambasadorem marki Orange

1

Kanadyjski gitarzysta i songwriter, Nick Johnston, został najnowszym ambasadorem Orange Amplification. Znany ze swojego fantastycznego brzmienia muzyk nowe poziomy melodii, harmonii i kompozycji odkrywa za pomocą Orange Rockerverb 100 MKIII.

Nick Johnston to jeden z najgorętszych wirtuozów gitary. Ceniony przez krytyków artysta podziwiany jest między innymi za swoją fascynującą umiejętność płynnego łączenia progresywnego metalu z tematyczną grą instrumentalną. Podejście Johnstona do gitary powszechnie uznawane jest za wyjątkowe – w swojej twórczości, muzyk czerpie w dużym stopniu z szerokiego zakresu gatunków muzycznych, od bluesa po klasyczne partytury science fiction.

W kwietniu 2019 roku Nick wydał piąty album studyjny “Wide Eyes in the Dark”. Jest to ponadczasowa narracja, która obejmuje całą gamę ludzkich doświadczeń. Subtelna gra Johnstona jest tu pełna skomplikowanych, wyrafinowanych pomysłów rodem z gatunku rocka progresywnego, dostarczonych jednak z delikatną wrażliwością i finezją.

Orange Rockerverb MKIII, którym Johnston posługuje się w pracy, to potężny i wszechstronny wzmacniacz, pełen natychmiast rozpoznawalnego brytyjskiego brzmienia, z którego słynie Orange. Wzmacniacz ten cieszy się wielką popularnością u artystów koncertujących i asów sesyjnych, zarówno w trasie, jak i w studio.

„Rockerverb 100 MKIII jest nie tylko najfajniej wyglądającym wzmacniaczem na tej planecie, ale zmienia moją grę w sposób, który sprawia, że brzmię bardziej naturalnie, bardziej organicznie i bardziej jak ja.”
– mówi o wzmacniaczu Nick Johnson

Więcej szczegółów
Producent: https://orangeamps.com
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here