NEXI prezentuje dedykowane do swoich efektów pedalboardy

0

Pedalboardy NEXI jako żywo przypominają rozwiązania Apple w świecie komputerów osobistych. Podobnie jak firma z jabłkiem w logo, NEXI tworzy sprzęt, który najlepiej czuć się będzie w swoim gronie. Podobnie jest z propozycją pedalboardów dedykowanych głównie do efektów tego samego producenta.

Historia technologi jasno wskazuje na to, iż świat gitarzystów podzieli się pewnie 50 na 50. Bo jedni wolą wolność i swobodę, a drudzy wierzą, że grupa inżynierów projektujących sprzęt NEXI doskonale wie co robi.

Pedalboardy NEXI podzielone zostały na trzy główne grupy: gitarzystów, basistów i gitarzystów akustycznych.
Póki co jednak, producent prezentuje ten, na który spojrzą muzycy grający na gitarach elektrycznych.

NEXI Electric Starter, to pedalboard posiadający cztery gniazda NEXI do dedykowanych efektów producenta. Warto jednak już teraz wyjaśnić, że producent w swym asortymencie posiada coś w rodzaju adaptera, nazwany Conexi, umożliwiający podłączenie do pedalboardu innego efektu. Znajdziecie go TUTAJ.

NEXI Electric Starter obsługiwany jest poprzez zaledwie kilka przycisków na panelu głównym.
Posiada on również ekran wyświetlający funkcje oraz podstawowe gniazda znane z innych urządzeń tego typu: DI – XLR output, DI – Jack output.
Faktem jest, że pedalboard NEXI to rozwiązanie nie tylko bardzo estetyczne, ale i funkcjonalne. Dzięki ograniczeniu możliwych połączeń w obrysie pedalboardu, cały nasz sprzęt jest po pierwsze bardzo czytelny, a po drugie wygodny w dostępie. Przeciwnikami będą zapewne jednak ci, którzy lubują się w stercie efektów poprzeplatanych kilometrami kabli. Jest jednak jeden argument, który niewątpliwie trafi w każde gusta.
Pedalboard NEXI to narzędzie, które zmieści się wszędzie, do każdej torby czy plecaka. Znajdzie więc swoje miejsce w rękach muzyka, który nie tylko gra, ale i podróżuje.

CENA: NEXI Electric Starter kosztuje lekko ponad 1200 zł.

Specyfikacja techniczna:

  • NEXI Slim Powered Pedalboard
  • Wbudowany Tuner
  • Wbudowany 3 Step Booster
  • DI – XLR output
  • DI – Jack output
  • Gniazdo Power Supply output 12 Volt

Więcej szczegółów
Producent: www.nexi-industries.com
Dystrybutor: www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here