NAMM2019: HeadRush FRFR-108 – kolumna gitarowa w nowej odsłonie

0

Namm Show 2019 to świetna okazja do odświeżenia produktów, które już zyskały na opiniach użytkowników. Niewątpliwie takim właśnie produktem jest znakomita kolumna gitarowa HeadRush FRFR od teraz dostępna również w wersji z głośnikiem 8″. Czym zatem różnić się będzie od 12-ki?

Od razu w tym miejscu przypomnijmy. Pisaliśmy o Headrush FRFR-112 zaledwie kilka miesięcy temu w tekście zatytułowanym Headrush FRFR-112: niezwykle wydajna aktywna kolumna gitarowa! Tam też znajdziecie pełnię informacji na jej temat, do czego gorąco zachęcamy.

Czym zatem różni się mniejsza siostra modelu 112?
I tutaj zaskoczenie! Zmianie uległa w zasadzie jedynie linia produkcyjna i wymiary kolumny. Zapewne poprzez zastosowanie mniejszego głośnika ulegną zmianom niektóre parametry brzmieniowe, jednak póki co, producent nie podaje żadnych szczegółów.
Wiemy natomiast, że HeadRush FRFR-108 dysponować będzie tą samą mocą 2000 W. Podobnie jak większa wersja, posiadać będzie EQ, standardowe gniazda typu XLR oraz Ground-lift Switch do eliminowania szumów. Producent również mocno rekomenduje inne swoje produkty zapewniając, że nowa kolumna najlepiej sprawdzać się będzie chociażby z flagowcem firmy, czyli HeadRush Pedalboard i oczywiście HeadRush Gibboard.
Co ważne, HeadRush FRFR-108 to kolumna nie tylko dla gitarzystów ale i basistów.

Ostatnią rewelacyjną wiadomością jest cena kolumny, która nie ma przekroczyć 199 $, czyli jakichś 750 zł.

Więcej szczegółów:
Producent: www.headrushfx.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here