Headrush FRFR-112: niezwykle wydajna aktywna kolumna gitarowa!

1534

Headrush FRFR-112 to nowa, aktywna kolumna gitarowa, choć jej wiele cech wskazuje na znacznie szersze zastosowanie. Potężna moc, możliwość montażu na statywie oraz dwa wejścia combo XLR/TRS z niezależną regulacją głośności tworzą z niej bardzo wszechstronne urządzenie.

Po bardzo dobrym przyjęciu przez gitarzystów wyjątkowego i przełomowego Headrush Pedalboard, o którym przeczytacie więcej TUTAJ: uptone.pl/tag/headrush-pedalboard, producent postanowił uzupełnić ten świetny multiefekt, dedykowaną kolumną FRFR-112.

Headrush FRFR-112 to aktywna, dwudrożna kolumna szerokopasmowa o mocy 2000 W, z 12-calowym głośnikiem niskotonowym oraz 1,4-calowym tubowym głośnikiem wysokotonowym, które zapewniają czystą, zwartą i wierną charakterystykę w pełnym paśmie przenoszenia 46-22 kHz, bez żadnego sztucznego podbarwiania. Napędzana 2000-watowym wzmacniaczem z maksymalnym poziom ciśnienia akustycznego 131 dB są gwarancją wyjątkowej wydajności.

Mimo, że producent sugeruje jego zastosowanie jako świetne uzupełnienie dla HeadRush Pedalboard, to kolumna powinna świetnie się sprawdzić z każdym innym multiefektem.

Na tylnym panelu znajdziemy dwa wejścia combo XLR/TRS 1/4” z niezależną regulacją głośności, korekcję konturu oraz przełączniki odcięcie masy, który eliminuje niechciany przydźwięk w miejscach, w których są problemy z uziemieniem. Do tego diody sygnalizujące o pracy kolumny oraz przesterowaniu.

Jej trapezoidalny kształt i możliwością montażu na statywie pozwalają umieścić kolumnę praktycznie w dowolny sposób, a front został zabezpieczony solidną metalową maskownicą.

Całość waży ok. 16kg, więc naprawdę nie dużo jak na osiągi upakowane wewnątrz, a do tego cena jest bardzo zachęcająca (ok. 1500 zł)!

Więcej szczegółów:
Producent: www.headrushfx.com/frfr-112
Dystrybutor: www.audiostacja.pl/headrush-frfr-112-aktywny-monitor