NAMM2018: D’Addario prezentuje nowy mini tuner gitarowy serii NS

0

Kolejnym “drobiazgiem” od D’Addario jest malutki tuner gitarowy. Ciekawostką jest fakt, iż producent pozbawił swój produkt klipsa mocującego. Jak zatem nie zgubić maleństwa? To proste – przykręcamy go do kluczy stroikowych! Przedstawiamy kolejne dziecko serii NS zaprojektowane przez Ned’a Steinberger’a.

Jak zapowiadali, tak robią… Dziś mamy następny gadżet od D’Addario. Jest nim niewielkich rozmiarów tuner gitarowy o ciekawie przemyślanej metodzie mocowania.
Zazwyczaj urządzenia te mają dodatkowy klips mocujący lub formę wolnostojącego pudełka. Niestety takie rozwiązania, mimo że sprawdzone i, wydawać by się mogło zaakceptowane przez muzyków na całym świecie, są jednak mało komfortowe ze względu na dość duże prawdopodobieństwo zgubienia go lub po prostu pozostawienia bez opieki…

Nowy tuner zaprojektowany przez Ned’a Steinberger’a mocowany jest poniekąd na stałe za pomocą wkrętu trzymającego jeden z kluczy stroikowych na główce gitary.
Tuner ma nawiercony otwór i świetnie pasuje do ustandaryzowanych mocować śrubowych tychże kluczy.
Poza tym nowy produkt D’Addario jest w zasadzie tym samym tunerem (elektronicznie), co jego inni pobratymcy z serii NS. Mały wyświetlacz, funkcja metronomu, dokładne rejestrowanie częstotliwości fali i prosta obsługa. Czego chcieć więcej?

Więcej info:
Producent: www.daddario.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj