NAMM 2020: MXR i nowa wersja efektu Green Day Dookie Drive V2 DD25

0

To już druga wersja długo oczekiwanego efektu sygnowanego nazwiskiem gitarzysty Green Day. MXR wprowadza na rynek wersję V2, która niesie z sobą nie tylko nową grafikę na panelu przednim, ale i drobną lecz znaczącą zmianę.

MXR Green Day Dookie Drive V2 DD25, to efekt który stworzono z myślą o stworzeniu nieuchwytnego (do dziś) brzmienia Billiego Joe Armstronga.
Korzystający z dwóch wzmacniaczy jednocześnie Billie, wykreował brzmienie gitary, które przez lata próbowano skopiować. Niestety bez skutku.
Gdy rok temu pojawiła się pierwsza wersja efektu, ta sztuka udała się firmie MXR. Dziś mamy jednak delikatnie unowocześnioną wersję efektu, w którym zmiany nie tylko dotyczą grafiki na panelu użytkownika, ale i pokrętła Blend, mieszającego brzmienie clean z brzmieniem przesterowanym.
Producent zapewnia, że efekt jest jeszcze dokładniejszy i jeszcze bardziej przypomina oryginalne brzmienie Billiego Joe Armstronga. O pierwszej wersji efektu możecie poczytać wchodząc na link https://uptone.pl/tag/mxr-dookie-drive

Więcej szczegółów
Producent: https://www.jimdunlop.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here