NAMM 2020: Dean Guitars i sygnatura Karl Sanders V Floyd Gate of Sethu

0

Wśród nowości amerykańskiego producenta Dean Guitars na rok 2020 znalazło się wiele perełek, o których gitarowy świat długo nie zapomni. Jedną z nich jest sygnowana nazwiskiem gitarzysty zespołu Nile gitara Dean Guitars Karl Sanders V Floyd Gate of Sethu.

Karl Sanders to nie tylko wyśmienity gitarzysta, ale i istny fanatyk mitologii egipskiej oraz historii Egiptu, co swoją drogą, skutecznie pokazuje w zespole Nile.

Dziś jednak krótko o jego nowej sygnaturze, którą wyróżnia zarówno świetna grafika rodem z albumu grupy Nile “At The Gate Of Sethu”, ale i specyfikacja.
Otóż gitarę wyposażono w dwa przetworniki Seymour Duncan – Distortion w pozycji gryfu oraz Invader w pozycji mostka. Całość dopełnia osławiony most Floyd Rose 1000 Series.

Jeśli przy okazji chcielibyście zapoznać się z ofertą Dean Guitars na rok 2020, to zapraszamy do naszego artykułu: Dean Guitars – Nowości na 2020. Zapewne znajdziecie w nim coś dla siebie. A jeśli macie już po dziury w nosie słuchania kolęd, to może TO przypadnie Wam do gustu… 🙂

Więcej szczegółów
Producent: https://www.deanguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here