NAMM 2018: Aż dziesięć nowych produktów Markbass

0

Tegoroczne Namm Show były nie lada gratką dla wielbicieli włoskiej marki Markbass. Producent legendarnych wzmacniaczy zaprezentował na targach aż dziesięć nowych produktów sygnowanych przez wybitnych muzyków!

Docelowo oferta Markbass poszerzona będzie o 4 kompaktowe wzmacniacze z serii Little Marcus, 4 comba i 2 kolumny sygnowane przez Marcusa Millera. Wzmacniacze mają różną moc (250W, 500W, 800W i 1000W), są nieduże (nawet te mocniejsze mieszczą się w niewielkich obudowach) przez co idealnie nadają się do transportu. Stosunkowo mała moc Little Marcus 250 i Little Marcus 500 zapewnia bogate pasmo oraz ciepły i naturalny dźwięk. Większa moc Little Marcus 800 i Little Marcus 1000 zapewnia duży headroom i niezwykłą dynamikę również na większych scenach.

Wśród nowych wzmacniaczy typu combo sygnowanych przez Millera znajdziemy 500 watowy Marcus Miller CMD 103 charakteryzujący się profesjonalną jakością, wszechstronnością, imponującym brzmieniem oraz konstrukcją opartą o trzy 10 calowe głośniki. Kolejne dwa nowe modele to różniące się mocą Marcus Miller CMD 102-250 i CMD 102-500. Model 102-250 powstał z myślą o salach prób, ćwiczeniu w domu i kameralnych występach. Model 102-500 jest pełnowymiarową koncertową „maszyną”, a innowacyjny design i specjalna konstrukcja sprawiają, że na scenie dokładnie wszystko słychać.

Jedną z ciekawszych nowości jest Marcus Miller CMD 101 Micro 60 – niezwykle kompaktowe i lekkie, 60 watowe combo może być stosowane podczas prób, małych występów, w studiach nagrań i jako osobisty odsłuch. Ostatnie dwa modele przedstawione podczas NAMM to kolumny głośnikowe Marcus Miller 104 CAB i 102 CAB świetnie przenoszące transjenty i wysokie pasmo.

Kolejnym artystą, który na stałe współpracuje z firmą Markbass jest Michael League, założyciel odnoszącego międzynarodowe sukcesy zespołu Snarky Puppy.  League sygnuje swoim nazwiskiem nowy wzmacniacz Markbass Casa oraz kolumny Classic 104 Casa i Classic 108 Casa – które nie tylko wyglądają, ale i brzmią vintage i są zbudowane z najwyższej jakości komponentów.

Wśród muzyków związanych z Markbassem znajduje się także Stu Hamm, a w linii sygnowanych przez niego produktów pojawił się zupełnie nowy wzmacniacz MB Stu Amp 1000 z 7 pozycyjnym korektorem graficznym i kolumna MB Classic 152 SH. Oba produkty są dobrym wyborem dla basistów obracających się w stylistyce rockowej i popowej.

Więcej info:
Producent: www.markbass.it
Dystrybutor: www.konsbud-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj