Fender prezentuje 6 nowości! W tym struny, gryfy i kilka innych akcesoriów…

0

Sześć akcesoriów zaprezentowanych przez amerykańskiego giganta, to propozycje głównie dla fanów marki. W nowościach Fendera, poza strunami do ukulele, znajdziemy również legendarne gryfy, pickupy, koszulki, mini wzmacniacze i… kocyki.

Fender swoje nowości kieruje głównie do zagorzałych fanów marki. Nie ukrywajmy, produkty te na pewno warto mieć, ale da się bez nich żyć. Prawdziwi maniacy Fendera będą jednak zachwyceni…

Pickupy

Proponowane przetworniki to V-Mod i Fat ’60s Stratocaster. Zatem jeśli zapragnęliście zmian i chcecie wydobyć zupełnie inne brzmienie ze swojej gitarki, powinniście być zadowoleni!

Gryfy

Jak pisze producent: jest tylko jedno miejsce, w którym możecie kupić oryginalne gryfy marki Fender! Jest to sklep Fender!
Producent oferuje bardzo wiele modeli gryfów, a w tym również konstrukcje z podstrunnicą z “Brazylijskiego Drzewa Żelaznego”, inaczej zwanego Pau Ferro będącego formalnie gatunkiem Caesalpinia ferrea.

Struny do Ukulele

Jeśli poznaliście najnowszą serię ukulele Fender California Coast Series, to musicie wiedzieć, że pojawiły się również dedykowane do niej akcesoria, w tym struny, paski czy torby. Dziś Fender przedstawia struny. Sprawdźcie!

Koszulki

Jeśli jesteście prawdziwymi maniakami Fendera, to ucieszycie się z kolejnej propozycji. Na miejscu czwartym znajdują się T-Shirt’y z logo i grafikami marki.

Throw – kocyk, narzuta

Do salonu, sypialni albo sali prób. Ten nowy wielokolorowy “pled” przyozdabiają wizerunki legendarnych modeli gitar Fendera. “Daj się rozgrzać nawet w najzimniejsze noce”.
Prawdę mówiąc długo zastanawialiśmy się jak przetłumaczyć słowo “Throw”. drogą dedukcji wpadliśmy na… kocyk. Bądź zatem prawdziwym Fenderowym wariatem i przytul się do miękkiego jak kaczuszka kocyka z Twoją ulubioną gitarą 🙂

Wzmacniacz Mini ’65 Twin

Ten zasilany bateryjnie wzmacniacz Mini Twin doskonale nadaje się do ćwiczeń w dowolnym miejscu. Mały, poręczny lecz “potężny” model Mini 65 Twin ma gniazdo słuchawkowe, dzięki czemu możesz ćwiczyć w biurze lub w małym mieszkaniu. Czyli jednym słowem – WSZĘDZIE!

Więcej info:
Producent: www.fender.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj