MESA/Boogie Subway WD-800 marzeniem każdego basisty

0

Piękne, czyste brzmienie o dużej mocy. MESA/Boogie Subway WD-800 to jednoznaczne nawiązanie do najlepszych wzmacniaczy firmy. Jednak mała konstrukcja i oczywiście zupełnie nowe spojrzenie na wykonanie, stawia go w gronie najciekawszych współczesnych konstrukcji producenta.

Basowy head Subway WD-800 to dwustopniowy, lampowy preamp, którego korzenie znajdziemy w takich konstrukcjach jak WalkAbout z lampą 1×12AT7 oraz końcówkę mocy z poprzednich modeli.
Wzmacniacz Subway WD-800 to również bardzo wiele możliwości korekcji brzmienia.
Posiada zarówno 3-pasmowym korektor z potencjometrami Bass, Passive Mid i Treble, jak i włączaną sekcję 3-pasmowego korektora parametrycznego, który daje możliwość niezależnej regulacji częstotliwości granicznej oraz poziomu.

Head wyposażono również w filtr górnoprzepustowy wraz z regulacją częstotliwości, oraz potencjometry służące do określenia poziomu wejścia i wyjścia.
Jeśli chodzi zaś o gniazda, nowy head posiada wejście z wyborem Active/Passive, wyjście Direct XLR z wyborem Pre/Post EQ, Aux IN, wyjście do zewnętrznego tunera, złącza pętli efektów Send i Return, standardowe wyjście słuchawkowe, wejście dla kontrolera nożnego, oraz port USB typu A.

Więcej szczegółów:
Producent: www.mesaboogie.com
Dystrybutor: www.lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here