Mark Tremonti zapowiada wzmacniacz PRS MT-100!

0
Foto: Instagram - Seth Morrison @morrisonseth

Wszyscy doskonale znają sygnaturę wzmacniacza PRS MT-15 Marka Tremontiego. Jak potwierdza sam artysta na łamach zagranicznych mediów muzycznych, jest już w posiadaniu 100-watowego prototypu tego wzmacniacza, czyli MT-100!

PRS MT-15 to wzmacniacz, który zadebiutował na targach NAMM Show w 2018 roku. Wspominaliśmy o nim m.in. w poniższym artykule:

Mark Tremonti i jego wzmacniacz PRS MT15

W skrócie…

PRS MT 15 to dwukanałowy, lampowy wzmacniacz o mocy 15 W, którą dodatkowo możemy obniżyć do 7 watów za pomocą specjalnego przełącznika Full Power/Half Power. Napędzają go dwie lampy 6L6GCMS, a także 6 lamp przedwzmacniacza JJ EC83S. Początkowo wzmacniacz miał powstać z myślą o gitarzystach preferujących cięższe gatunki muzyczne, jednak okazało się, że konstrukcja jest o wiele bardziej uniwersalna i sprawdzi się praktycznie we wszystkich stylistykach podczas nagrywania, ćwiczenia czy gry w mniejszych pomieszczeniach.

Ale przecież go już doskonale znamy więc wróćmy do zapowiadanej wersji 100-watowej… 🙂

Jak poinformował artysta dla magazynu Ultimate Guitar, prototypowa konstrukcja jest już w jego studiu: „Mam go teraz w moim studiu… , …pojawił się kilka dni temu i jest niesamowitym wzmacniaczem. Nie wiem kiedy ode mnie wyjdzie, ale nie chcę się spieszyć…”

Jak zapewnia Mark Tremonti, nowy PRS MT-100 nie ma być tylko głośniejszy. Ma oferować coś więcej, a na to potrzeba czasu i wiele testów, tak więc czekamy cierpliwie… 😉

Więcej szczegółów
Producent: https://www.prsguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj