Marcin Patrzałek i Ibanez PA300E

0

Na kanele YouTube firmy Ibanez pojawił się filmik promujący nową serię gitar akustycznych PA, w którym zagrał – dosłownie i w przenośni – Marcin Patrzałek na modelu PA300E.

Nowa seria Ibanez PA kierowana jest przede wszystkim do wykonawców fingerstyle i ma dostarczyć im nowoczesne instrumenty ułatwiające grę różnymi technikami. Linia ta charakteryzuje się nowatorskim projektem pudła rezonansowego typu jumbo o asymetrycznym kształcie; z nieco większą powierzchnią w górnej jego części.

Ibanez PA300E

Dzięki temu ma wytwarzać brzmienie bogate w niskie częstotliwości oraz oferować łatwy dostęp do stukania w płytę wierzchnią, ułatwiając włączanie do gry elementów perkusyjnych. Seria PA wykorzystuje również specjalny system elektroniczny obejmujący dwa różne przetworniki i wyjścia stereo, aby uchwycić wielowymiarowość gry fingerstyle.

To z tej właśnie serii wyłonił się w tym roku sygnowany model Jona Gomma JGM10. Z kolei inny endorser firmy Ibanez, nasz znakomity rodak Marcin Patrzałek, upatrzył sobie model PA300E jako swój główny instrument, a jego wykonanie utworu „Passionfruit“ Drake’a wykorzystano nawet w oficjalnej reklamówce serii Ibanez PA!

Cały utwór „Passionfruit“ w aranżacji Marcina znajdziecie tutaj:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj