Mały ale wariat! Nowy multiefekt Line 6 HX Stomp!

0

Małe czarne pudełko, trzy przyciski nożne, kilka potencjometrów i niewielki kolorowy wyświetlacz. Aż dziw, że w tak małym urządzeniu zmieściło się tyle muzyki, mogącej zasilić nie jedną, nie pięć, a kilka kapel! Przedstawiamy nowy multiefekt Line 6 HX Stomp

Tym razem firma Line 6 postawiła na coś dużo mniejszego, aniżeli swoje flagowe, olbrzymie multiefekty.
Nie oznacza to oczywiście, że takie cudeńka jak Helix przechodzą do lamusa. Absolutnie nie! Jednak rynek oczekuje również tych mniejszych, mniej wyspecjalizowanych, lecz nadal trzymających super jakość multiefektów. Oto Line 6 HX Stomp!

HX Stomp, to niewielkich rozmiarów multiefekt oferujący swojemu użytkownikowi masę brzmień i innych udogodnień. Wśród nich znajdziemy między innymi 300 ustawień wzmacniaczy, głośników i efektów współpracujących z funkcją loopera.
Nowy multiefekt Line 6 wykorzystuje tę samą technologię zwaną HX Modeling, oraz DSP co większy i najsłynniejszy efekt w palecie firmy – wspomniany wcześniej Helix.

Line 6 HX Stomp to urządzenie wszechstronne. Multiefekt dzięki łączności USB może być zarówno Audio Interfacem, jak i klasycznym efektem mieszczącym się w pedalboardzie. HX to również świetny wybór dla gitarzystów basowych, gdyż w elektronicznych trzewiach drzemią brzmienia, których basiści na pewno nie przemilczą.

Więcej szczegółów:
Producent: www.line6.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here