Luna Guitars przedstawia kolekcję Vista Stallion

0

Vista Stallion Collection to specjalna seria instrumentów firmy Luna Guitars, o której wspominaliśmy przy okazji ogłaszania tegorocznych premier. W jej skład wchodzi pełnowymiarowa gitara elektro-akustyczna, mała gitara podróżna oraz ukulele!

Luna Guitars Vista Stallion Collection to instrumenty odznaczające się wyjątkową budową i wykończeniem. Ich płyty wierzchnie wykonane są ręcznie z użyciem kilku różnych gatunków egzotycznego drewna, takich jak padauk, sapele, platan wężowy (lacewood), z dodatkiem wzorzystego klonu, a także inkrustacji z abalonu i macicy perłowej. Misternie skomponowany obraz przedstawia bajkowy pejzaż z wyprężoną sylwetką czarnego rumaka.

Boczki i spód korpusu w każdym przypadku wykonane są z drewna koa. Pozostałe, nieco mniej spektakularne, ale godne odnotowania smaczki to markery na podstrunnicy przedstawiające kolejne fazy księżyca – znak rozpoznawczy gitar Luna – oraz złote klucze (z wyjątkiem ukulele).

W serii Vista Stallion znajdziemy trzy różne modele:

Vista Stallion Grand Concert – gitara elektroakustyczna z pudłem rezonansowym typu Grand Concert, z pojedynczym wycięciem; wyposażona w elektronikę Fishman Presys+ z korekcją barwy i wbudowanym stroikiem.

Safari Vista Stallion Travel Guitar – gitara elektroakustyczna o mniejszym korpusie typu Safari (bez wycięcia) i krótszej menzurze 22,5“; wyposażona w preamp Fishman Presys II montowany w otworze rezonansowym.

Uke Vista Stallion Concert – ukulele typu koncertowego z wycięciem w korpusie i wbudowanym preampem Fishman Kula z 3-pasmową korekcją i tunerem.

Największy model wyposażony jest w twardy futerał, a dwa pozostałe – w miękkie pokrowce podróżne. Niezależnie który z powyższych wariantów wybierzecie, możecie być pewni, że od razu zwrócicie na siebie uwagę słuchaczy – nawet zanim jeszcze zaczniecie grać! 😉

Więcej szczegółów
Producent: https://www.lunaguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj