LITZA używa kostek Jim Dunlop Primetone

0

Nie będziemy zbytnio przedstawiać tego Artysty, wystarczy powiedzieć jego pseudonim “LITZA” i już wiadomo, że mamy do czynienia z gwiazdą polskiej sceny metalowej.

Robert LITZA Friedrich jest perfekcjonistą i jego preferencje i wybory sprzętowe są dla wielu młodych ludzi przykładem, że przywiązywanie wagi do, wydawałoby się, najmniejszego szczegółu procentuje w całości brzmienia. Przyglądaliśmy się przez lata jak ważny dla Roberta jest odpowiedni dobór kostek czyli popularnych piórek do gitary. Wiemy, że używał i testował wiele ich rodzajów. Wiemy też, że brzmienie i potęga riffu to coś indywidualnego i Robertowi wychodzi to znakomicie!

Kostki do gry JIM DUNLOP PRIMTONE SCULPTED – ręcznie profilowane, wykonane z największą precyzją i pietyzmem są tylko małym ale bardzo ważnym narzędziem w jego rękach. Jak mówi sam Robert: “tej! one są znakomite” – nam to wystarczy – wiemy, że On nie ściemnia:) LITZA i LUXTORPDA jeśli nie są w trasie to zapewne są w studio i szykują kolejne niespodzianki – zobaczcie sami:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here