Kotłownia wyposażona we wzmacniacze marki Orange Amps!

0

Kotłownia to kompleks trzech sal prób w Sosnowcu, stworzony dla muzyków spełniających swoje muzyczne marzenia, a także pasje i ambicje. Niedawno obiekt został doposażony w kolejne wzmacniacze marki Orange Amps!

Kotłownia to, przestrzeń artystycznych spełnień, kumulacja ludzkich pasji i ambicji, swoisty pożeracz wolnego czasu w którym krzyżuje się muzyczna wrażliwość z twórczym potencjałem. Trzy sale, trzy światy, trzy spojrzenia na Wasze potrzeby? Akustycznie przystosowane tak abyś mógł cieszyć się własnym brzmieniem.”

Kotłownia służy muzykom już od ponad 12 lat i jak twierdzą jej twórcy jest najchętniej odwiedzaną salą prób na Śląsku. Sześć lat temu zaufali marce Orange Amplifiers i przyjaźń ta trwa wciąż nieprzerwanie. Do swojego arsenału dołożyli właśnie kolejne wzmacniacze, a komentują to tak:

“Zachwycił nas CR120, oczarował AD30HTC, pogrążył w rockowej otchłani Rockerverb… Dziś dzięki Arcade Audio, mamy zaszczyt na stałe zainstalować basowego potwora… AD200 BASS MK3 wraz z kolumnami OBC 410 i OBC 115. To absolutny High End w basowym światku…! Dziękujemy Arcade Audio!”

Jak zapewnia dystrybutor, te pomarańczowe wzmacniacze, to modele z najwyższej półki! Mamy nadzieję, że wszyscy użytkownicy sal będą zadowoleni! 🙂

Więcej szczegółów
Producent: https://orangeamps.com
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl
Kotłownia: http://kotlownia.net

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here