Kostki Tortex Flow od Jim Dunlop już dostępne!

0

O wprowadzeniu do oferty nowych kostek gitarowych Tortex Flow od Jim Dunlop pialiśmy na początku marca. Jak niedawno poinformował producent, nowe “szarpaki” 🙂 zaczynają być dostępne na całym globie w tym także w Polsce!

Najnowsza konstrukcja to połączenie tego co już większość z Was doskonale zna, czyli technologii Tortex, która charakteryzuje się doskonałą odpornością na odkształcanie oraz minimalnym zużyciem oraz klasycznym kształtem typu flow z ostrym zakończeniem i wypustkami w miejscu chwytu.

Firma Jim Dunlop po raz kolejny chce udowodnić, że wytwarza kostki najwyższej jakości oraz to, że kostka z linii Tortex to coś więcej niż zwykłe “szarpaki” do strun!

O nowych kostkach pisaliśmy przy okazji ich premiery w artykule: https://uptone.pl/gitara/nowe-kostki-gitarowe-jim-dunlop-tortex-flow-standard-pick, więc tam Was odsyłamy.

Mieszcząca się w Benicia w słonecznej Kalifornii firma Dunlop Manufacturing nieprzerwanie od 1965 roku wytwarza najwyższej jakości akcesoria oraz efekty gitarowe. Dzięki wprowadzeniu na rynek swojego najpopularniejszego efektu Wah-Wah Cry Baby uplasowała się w ścisłej czołówce producentów sprzętu muzycznego. Dunlop od lat współpracuje z największymi gwiazdami muzyki takimi jak: Zakk Wylde, Kerry King, Robert Trujillo czy Slash, tworząc w oparciu o ich doświadczenia najwyższej jakości sprzęt dla gitarzystów na całym świecie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.jimdunlop.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here