KONKURS: Podejmij wyzwanie #bluesguitarchallenge i wygraj gitarę!

0

Ortega Guitars Polska, internetowa szkoła muzyczna z kursami online AkademiaMuzyki.pl oraz Piotr Słapa, zapraszają do podjęcia gitarowego wyzwania #bluesguitarchallenge, w którym do wygrania gitara elektro-klasyczna Ortega RCE125SN-SBK! Start dzisiaj!

Zabawa obejmuje serię czterech szczegółowych lekcji gitary w formie video, z których dowiecie się jak zagrać bluesa w stylu fingerstyle na przykładzie utworu „Stringin’ The Blues“ Michaela Fixa.

Gitarowe lekcje zostaną opublikowane na kanale youtube Akademia Muzyki [TUTAJ]. Wyzwanie jest interaktywne. Uczestnicy zabawy będą wspierać się i wymieniać doświadczeniami na grupie wspólnej nauki o nazwie „Gitara akustyczna bez tajemnic“.

Dodatkowo osoby, które oglądają każdą lekcję będą miały szansę wygrać jedną z nowości na 2020 rok: gitarę elektro-klasyczną nylon crossover Ortega RCE125SN-SBK ze smukłym gryfem i wycięciem cutaway. Brzmi ciekawie, prawda?

Polecamy zatem obserwować profil @ortega_guitars_poland na Instagramie i zasubskrybować kanał youtube Akademii Muzyki! Wszystkie szczegóły dotyczące udziału w konkursie zostaną opublikowane właśnie na tych kanałach podczas jednej z lekcji. Ogłoszony tam zostanie także szczęśliwy zwycięzca konkursu i nowy właściciel wyjątkowej gitary Ortega. Nie możecie tego przegapić!

Kiedy start?

  • 15.04 – początek gitarowego wyzwania
  • 26.04 – koniec wyzwania i ogłoszenie wyników

Chcesz być na bierząco?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj