Kapodastry SPIDER MONKEY od Ortega Guitars

0

Dziś mamy dla Was krótką prezentację video, dostępnych od jakiegoś czasu, kapodastrów serii SPIDER MONKEY od Ortega Guitars. Oferują one skuteczny docisk, prostą obsługę i designerski wygląd.

Oba modele wykonane są z wysokiej klasy aluminium i silikonowych nakładek Wyposażono je w łatwą w użytkowaniu regulację docisku. Do wyboru mamy, w zależności od przeznaczenia, model w kolorze czarno-pomarańczowym (Ortega SMCPADCV-SBK) dedykowany do zakrzywionej podstrunnicy, lub pomarańczowo-czarny (Ortega SMCPAD-OR) do podstrunnicy płaskiej.

Oba modele nadają się także do gitar 12-strunowych, w których szerokość siodełka nie przekracza 52 mm. Sugerowana cena obu modeli to ok. 57 PLN za sztukę.

Na koniec jedna z opinii zadowolonych użytkowników dotycząca modelu Ortega SMCPADCV-SBK: 

Bardzo dobry solidnie wykonany kapodaster. Według mnie jedyny dostępny z regulowanym dociskiem, który pasuje do gitary typu crossover. Sprawdzony na gitarze z zakrzywioną podstrunnicą (radius 16″) o szerokości siodełka 48 mm. Zasięg efektywny co najmniej do 10-go progu. Szukałem długo i wreszcie mam taki, który spełnia wszystkie założenia. Niespotykany jest też pomarańczowy kolor silikonowych nakładek chroniących gryf i struny, wygląda zaskakująco. Całość działa bez zarzutu. Polecam!

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here