Juliana Vieira i zupełnie nowa prezentacja BOSS RC-10R

0

Drodzy gitarzyści, dziś mamy dla Was małą, lecz jakże miłą dla oka i ucha dawkę możliwości efektu BOSS RC-10R. Zobaczcie, jak kostka prezentuje się w utworze “Army of One” w wykonaniu przepięknie uśmiechniętej portugalskiej mistrzyni wiosła, Juliany Vieira.

Mająca zaledwie 24 lata gitarzystka od przeszło siedmiu lat współpracuje z marką BOSS i trzeba przyznać, że jej prezentacje zawsze robią wrażenie. Mimo młodego wieku artystka ma już ponad 50 milionów wyświetleń i prawie 320 000 subskrybentów swojego kanału na YouTube.

Teraz Juliana wzięła “na warsztat” efekt BOSS RC-10R. Jak sama mówi:

“Piosenka “Army of One” zainspirowana była właśnie tym looperem. Użyłam go m.in. do skomponowania dwóch części utworu. Duże wrażenie zrobiło na mnie brzmienie wbudowanej maszyny perkusyjnej i basu. Uważam, że RC-10R jest bardzo łatwy w użyciu, szczególnie do tworzenia pętli.”

O BOSS RC-10R pisaliśmy już w tekście Rozbudowany looper i maszyna perkusyjna w jednym. Czyli BOSS RC-10R i do jego treści zapraszamy Was po więcej szczegółów na temat efektu.

Leniwcom szybko streścimy, że efekt jest maszyną do tworzenia muzyki w czasie rzeczywistym. Pokładowe elementy sterujące i wizualne wskaźniki pętli zapewniają łatwą, samodzielną obsługę, a rozszerzone sterowanie jest możliwe za pomocą zewnętrznych przełączników oraz MIDI. Efekt oferuje również ogromną bibliotekę rytmiczną oraz możliwość zaimportowania własnych rytmów.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.boss.info/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj